| anonim_4396 a întrebat:

Unde mergeti in concediu vara asta?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In nordul Italiei

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu merg sad

| SilentRain a răspuns:

Nu merg

| oglindasultanului a răspuns:

La hamza as vrea dar nu in canada. Sau la dara dar nu pe continentu american sad. Poate doar venesuela, nu vreau in Germania, si nici de azerbaijan nu vreau s-aud. Victimelor indiene le-a "reusit" (dupa cum se traduce verbul englez "success" in ro) sa ma umple de negativitate sa previna reusita mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper că undeva la munte...sau măcar la pădure. Iubesc muntele.
Tu?

| GraniniCuPiersica a răspuns:

La Eforie in port la descărcat vapoare laughing))

| IgnatVictor a răspuns:

Am fost... la mare în România (Costinești, Jupiter și Constanța). Și urmează să plec la munte, într-o zonă din Brașov, cu niște vechi colegi de liceu, apoi, în toamnă, mai plec o dată la mare în Grecia.