| unconnected a întrebat:

Funda! Unde mergeti vara asta?happyhappy

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

Vara asta nu trebuie sa treaca pe degeaba
1) Hawaii
2) Beijing
3) Paris
4) Coasta de azur
5) Himalaya
vreau sa fac un tur in jurul lumii anul asta si astea sunt principalele obiective neuitand de savana Africana si de Marele Desert de Nisip din Australia, cand ajung in SUA --> Desertul Mojave mi-a zis un prieten din Chicago ca e minunat abia astept vacanta voi?

6 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Peste tot unde prind

| Bibi_1645 a răspuns:

Intr-un loc foarte special, numit BAC laughing

| WweEdge a răspuns:

Unde gasesc...intr-o exursie, o plimbare orice gasesc, e vara trebuie sa profit!winking

| DeeaDLove12 a răspuns:

In Moldova la bunica[eu ii zic mamaie]
daa sa nu credeti ca este plictisitoare din contra sa vedeti ce injura xd are si job :]]

| AlexoiuLiviu a răspuns:

La plaja, acasa!