| Ioana9769 a întrebat:

Pe unde mergeti vara asta?

Răspuns Câştigător
| adrian88_9398 a răspuns:

Eu fac o excursie ...pana la wc si inapoi laughing. Glumeam

Plec la mare in mamaia, si la munte! fundita plss sad! Nu am nici una! crying

14 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Nicaieri.nu sunt banihappy

| Petronela a răspuns:

La tara la bunici si acasa cu familia si prietenii

| Deyutza a răspuns:

Vara asta cred ca merg la felix in oradea sau la tasnad. In ambele locuri e frumos, de abia astept! tuh unde mergi?happy

| Cristary a răspuns:

La matusa mea la Brasov, o luna, si cu corul din care fac parte, 3 zile pe la Alba si Cluj :-D. Atat cred

| Cristary a răspuns:

Cornel e singuru' ce nu merge nicaieri? sad
Eu merg la matus'mea, nicio strainatate anul' asta. E criza laughing

| Kitty a răspuns:

Costinesti si poate la Felix sau in Anglia.

| Narfundo a răspuns:

Fac bagajele si o tai in Angliahappy. Aici e plictiseala.

| KATTY_9143 a răspuns:

Pai merg in insula Kos, la un parc de distractii in Germania si merg cu prietenele si nu stiu ce o sa mai fac...big grin

| Marynna a răspuns:

Pai eu de exemplu merg in Thassos, Grecia, in statiunea Potos, am auzit ca e super acolo

| vlad423 a răspuns:

Din pacate vara asta cred ca o sa raman acasa! poate o sa fac cateva vizite la bunici dar in rest cam pe acasa! sad

| Nonameloser a răspuns:

Acasa si acasa si s-ar putea cateva zile la sacelu sad

| razaila a răspuns:

Iauzi laughing lumea pleaca prin Anglia, Grecia...Eu cred ca o sa ma duc pe la mare cateva zile si pe la munte... big grin
Poate cu cortul :X:X:X Am fost anul trecut la borsec cu cortul si a fost superb :X
Mancam ciuperci culese din padure :X

| Elly007 a răspuns:

Eu la Mamaia big grin. e cea mai tare statiune (asa cred eu )big grin.si am fost in excursie in ardeal.Muntii Apuseni big grin. la piscina laughing

| Ioana9769 explică:

@cornel
criza asta sad
eu cred ca fac cateva zile pe munte [am facut Raraul in iunie, acum vrea sa ajung in Ceahlau]
In august 3 zile in vama [la folk you]. Zranganeli si chitari laughing. cum spune si @razaila lumea merge prin anglia, grecia...
Eu abia reusesc cateva zile cu cortu' pe munte si sa nu uit de vama [imi starng bani din mai laughing