| alexxxa93 a întrebat:

Unde pot gasi de munca in strainatate fara sa platesc ceva ca sa plec? si sa am masa si cazare gratuita? ma poate ajuta cineva cu un site?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu crezi ca vrei cam multe? daca ar fi asa simplu crezi ca ar mai fi cineva in tara?

| mgtow a răspuns:

Prin Germania se ofera posturi in camp sau la cules de castraveti cu cazare si masa plateste seful iar cand ajungi sa iti ridici salariul iti scade banii de mancare, sant birouri unde recruteaza oameni dispersate in Romania nevasta unchiului meu stie dar nu tin legatura cu ea