| Gateiu_Vlad_1995 a întrebat:

Unde as putea gasi un loc de munca in strainatate? cine ma poate ajuta sa ma contacteze.

1 răspuns:
| Scarecrow a răspuns:

Locuri de munca in strainatate inca se mai gasesc, sfatul meu este sa apelezi la cineva pe care sa-l cunosti personal pentru ca daca vei cauta pe internet vei gasi o multitudine de oferte insa esti si foarte probabil ca niciuna sa nu fie reala si implicit serioasa.
Fereste-te de acele firme intermediare ce percep taxe de mediere, nu fac altceva decat sa-ti ia banii in schimbul unol iluzii.
Sunt niste oameni fara scrupule