| Katherineeeeee a întrebat:

Unde sa imi ascund jurnalul...niste idei mai originale(nu sub pat si din astea!|fundita|

Răspuns Câştigător
| criss_2781 a răspuns:

Nu il ascunde...deghizeaza-tzi jurnalul in asa fel incat sa para un simplu caiet(de romana, istorie...)nimeni nu va fi tentat sa il deschida!winking

7 răspunsuri:
| LarisaOana a răspuns:

Iati o cutiuta cu cheita si il pui acolo.Iar cheita, oriunde ai ascundea, nu e prea usor de gasit. Daca nu, pune-ti o cheita la jurnal.Sau daca vrei neaparat sa il ascunzi, ascundel printre niste caiete sau carti, unde sa nu fie prea usor de observat.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu inteleg de ce tineti voi jurnal Amintirile trebuie sa vina si sa plece deoarece vin altele Daca nu ar fi uitarea am muri

| Bluu08 a răspuns:

Pune-l intr-un loc unde nu cauta nimeni...winking

| Eyleen a răspuns:

Pai exista multe locuri unde se poate ascunde un jurnal! Da` cum nu prea stiu cum arata casa ta iti dau niste idei: Obiblioteca ar fi o ascuzatoare perfecta deoarece se spune ca daca vrei sa ascunzi un lucru sa-l pui la vedere; in birou; intr-o geanta pe care n-o prea folosesti; sub covorhee hee; in spatele unor obiecte; intr-un sertar...

| SuneteDeChitara a răspuns:

Sub perna sau in dulapul tau cu haine in spate ca sa nu-l vada nimeni...

| Bylok a răspuns:

Intr-un seltar sau intr-o cutiuta cu lucruri personale happy

| jedfan a răspuns:

Eu stau la casa si am o debara cu haine ceva gen ca a lu Hanna Montanalaughing dar cu mai multe haine si mizerie sub hainele de acolo sau pot sa ies pe balcon sa ma duc in pod si sa il pun printre cutiile de papuci saci borcane.sau sub o canapea care se ridica in fundul ei...etc sub sifonier. unul mare care nu se misca doar cand vrei sa schimbi imaginea camereipoti sa iti iei unul cu cheita sa scrii cu cerneala invizibila sa pui elastice intr-o ordine anume sa vezi cine iti umbla sa il ascunzi intr-o cutie de pantofi si sa il pui dupa un dulapbig grin