| RAY a întrebat:

Unde vei sarbatori craciunul? Ai facut bradul? Simti ceva cu ocazia asta?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La mine, nu am brad. Simt ca va veni un an mai bun

| Drimmero a răspuns:

Habar n-am ce voi face de craciun sau unde il voi face, totul o sa fie spontan, tot ce stiu e ca voi bea si manca exact ca in fiecare an si aia va fi tot. Nu prea mai simt nimic legat de sarbatori, erau altceva cand eram copil, abia asteptam sa vina, dar acum simt asa ca sunt sarbatori importante doar ca nu ma mai agit ca atunci.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Poate te mai înveselește un arsenal-chelsea
sunteti pe locul 15, poate va mai urca moralul o victorie

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cu toate ca mi-as dori sa ne revenim cu o victorie impotriva alora dar nu se va intampla, luam bataie si de aia, suntem fraierii fraierilor.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Te ai suparat cand am spus asta, offff

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

De ce sa ma supar? N-am treaba, nu ma mai agit ca n-are sens

| Mosotti a răspuns:

La mine Craciunul e ca o zi obisnuita, ca fiecare zi e o sarbatoare la mine. Nu am facut brad ca nu am simtit nevoia, conteaza atmosfera, prietenii, rudele, cu cine stai in casa, partea afectiva, cum te simti sufleteste, asta e cel mai important.
Asa ca il fac acasa.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Tot e bine ca il petreci in familie, asta e cel mai important, ca ii ai aproape pe cei dragi, ai grija cu prajiturile ele nu scad in calori de sarbatori

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Da, deocamdata de cateva zile tenta de a manca a mai scazut, deci e okey, am 73, 9 Kg la 1, 70, trebuie sa mai dau jos 4 cel putin.

| Wr3nch a răspuns:

Acasa cu familia. Estedar nu facut de mine. Nu, dar ma bucur de zilele libere.

| Sofer a răspuns:

Acasă în fața tv ului.
Am făcut bradul și simt ca e făcut.

| Theo94 a răspuns:

Acasa, nu am mai impodobit bradul de ani de zile, nu prea.