| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

V-ati intalnit cu Michael Jackson? Ati vorbit cu el? Poate ati vorbit cand a avut concertul in Bucuresti.

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu am avut ocazia sa ma intalnesc sau sa vorbesc cu el. Sincer sa fiu, nici nu doream sa fac chestia asta. A fost un star, noi, oamenii de rand, suntem cu grijile noastre.

| Firefly a răspuns:

Da, m-am intalnit cu Michael Jackson.Tocmai acum am trecut pe la el sa vad ce mai face.Suntem prieteni buni.

| stefi9325 a răspuns:

Pai am avut ocazia sa vorbesc pe adresa sa de email, si mi-a cantat la chitara la webcam, a cantat this is it, si apoi beat it. pai a fost anul trecut dupa ce a fost si invierea domnului, a inviat si el laughing