| Flav a întrebat:

Pentru fanii Michael Jackson din Bucuresti :
http://www.mtv.ro/......i-duminica
S-ar putea sa ma duc si eu :)

9 răspunsuri:
| Flav explică:

Impreuna bubulina?batting eyelashes
Mi-am schimbat prioritatile din pacate.ma uit la finala de la Wimbledon...si dupa un baieram happy. Dar tenisul chiar nu-l pot rata, e prea frumos la cum se joacawinking. Concertul il mai pot vedea si zilele viitoare, desi sincer as fi vrut sa merg.

Shin
| Shin a răspuns:

Purtam ecusoane TPU.ro ca sa ne cunoastem? tongue
Shin.

| BUBULINA a răspuns:

Mergem?batting eyelashes

| BUBULINA a răspuns:

Flav. m-ai amagit?crying( de ce esti rau. las ca vezi in reluoare tenisu...
shin buna faza cu ecusoanelelaughing)

| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu ma duc...nu sunt fana. dar nici nu-i detest muzica.sunt doar.indiferenta straight face

| raza-de-soare a răspuns:

Km adica il difuzeaza doar nu mai traieste ...in ce an a fost pusa intrebarea?thinking
nu ma lamureste niimeni?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mergwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si intrebarea care era?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da