| maryelena a întrebat:

Cine a fost la concertul Michael Jackson la Bucuresti in anul 1992? Cum a fost? I-ati cerut autograf lui Michael?

4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Mai, nu am fost din pacate, desi mi-am dorit mult, dar eram prea mica si parintii mei nu m-au lasat!
dar am vazut la televizor, si tin minte ca a fost un spectacol pe cinste, Michael a oferit un spectacol "incendiar"!

http://www.youtube.com/watch?v=UaDlfODoaEE

| alecs871 a răspuns:

Atunci abia invatam sa merg in picioarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fost cu parintii, nu mi-a placut paza. Abia am reusit sa ma apropi pentru cateva minute, garda de corp a megastarului era tot timpul in alerta.
Am acasa intr-o rama pe perete, poza mare eu cu MJ, e valoarea mealaughing Eram mic, prin clasa a2a(parca) si dansam pe ritmul muziciilaughing Ma uitam in jur si vedeam cum lesina fetelelaughing, MJ era cu zambetul pe buze, facea cu mana, simteai o caldura cand te apropiai de el. Cand am facut poza am simtit o mana calda pe chip si un zambet de inger.
Idolul meu, niciodata nu-l voi uita... Michael Jackson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doar 13ani, si nu prea ma intereseaza