| croissant a întrebat:

Va jucati triviador? Cum vi se pare jocul?

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

M-am jucat mai mult din nostalgie pentru conquiztador, care era popular acum 10 ani. E fain, destul de frustrant cand ai același răspuns ca si altul dar pierzi pentru ca nu ai zis mai repede.

4 răspunsuri:
| Lovedrop a răspuns:

Da, m-am jucat, e enervant ca ai o limita de jocuri ( ai nevoie de armament pentru fiecare joc). Am jucat doar versiunea internationala in engleza.Am vazut la colegi versiunea in limba romana.Intrebarile sunt destul de usoare, pe masura ce cuceresti castele si cresti in nivel vei avea adversari mai buni. Poti sa te joci si versus A.I.

| darrio2007 a răspuns:

E bun. Joc de ani de zile. Nu in fiecare zi, bineinteles. Sunt la nivel 83.

| alina2k18 a răspuns:

Da, si eu m-am reapucat de el anul asta parca.
Interesant, dar nu am mai jucat de multicel vad ca sunt si eu level 44, o sa ma joc aziwinking

| Fatamuntilor a răspuns:

JOC de 10 ani!