| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de jocul Triviador?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stil... desenele alea care au fost candva super tari, si dupa au facut un rahat de emisiune pentru copii, in alta varianta.
Asa a fost si cu triviadorul fata de conquiztador sad

| T0T a răspuns:

Gen cum era Conquiztador? Mă, nu știu, am jucat de mult Conquiztador și mi-a plăcut oarecum însă nu cred că acum m-aș mai apuca de genul ăsta de jocuri.

| Mayhem666 a răspuns:

M-am jucat si eu, mi-a placut. Deci LIKE.

| syd a răspuns:

Best rpg to date

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

E tare. Desi e de cultura generala, o mai dam pe ghicite. E amuzant ca ma jucam intr-o zi cu un prieten si ne-a vazut mama (jucam on cam), s-a decis sa joace si ea si la final a ajuns sa aiba rank mai mare ca mine.

| Desireღ a răspuns:

Mie îmi plc
Răspund numai la mişto şi tot câştig majoritatea jocurilor.

| Kingsley a răspuns:

Interesant.

| stefan563 a răspuns:

Panarama,nu se compara cu Conquiztador nu inteleg de ce s-a inlocuit cu Triviador.Cu multe unelte de „trisat" gen ciocan, telescop, aripi + ca nu te poti juca incontinuu ai energie + se repeta destul de des întrebărilor.