| Roxana75 a întrebat:

Jucati jocul Conquiztador? Si daca da, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Maria_7218 a răspuns:

Buna.:-) Da, joc conqistadorwinking si este un joc foarte bun. Joaca incontinuarebatting eyelashes

9 răspunsuri:
| Iuliiikkk a răspuns:

Eu joc. Mie mi se pare super tare.Nunumai ca iti mai imbogateste cunostiinta ci si te dirstrezi.

| elena_3173 a răspuns:

Am jucat, dar m-am lasat de joc.Este o experienta interesanta, unde interactionezi cu persoane straine si in acelasi timp iti verifici cultura generala.Iti recomand sa incerci, si este posibil sa iti placa.

| Florentina_7104 a răspuns:

Mi se pare super interesant si distractiv

| XK a răspuns:

Il jucam cu ceva vreme in urmawinking concluzia mea este ca : merge la plictisealawinking

| PeAfara a răspuns:

Joc ConQUIZtador, am nenumarate conturi.E un joc interactiv de cultura generala prin excelenta.Aflu lucruri noi, etc.
Un joc care merita sa fie vizitat!

| Maria002 a răspuns:

Hey!
Da, eu jocbig grin
Mi se pare ca e destul de fain deoarece si mai invat unele lucruri pe care nu le stiam insa cand cei cu care ma joc ies, si joc cu robotul ma enervez XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat, dar m`am lasat pentru ca mi-am uitat contul si parola. Si era deja al treilea cont pierdut...

| rusmihai a răspuns:

Joc dar nu-mi place asa mult

| dydydodox a răspuns:

Eu joc jocul...si e super frumos:X