| danyyyel a întrebat:

Va rog cum fac ca atunci cand deschid mozilla sa apara prima data tabul cu google...ms

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Vezi ca pe bara de sus unde scrie File Edit, View etc ai Tools. Dai click si de acolo dai click pe options sau preferences (depinde ce ai). Iti apare o fereastra, dai click pe main si la startup scrie: when firefox starts (acolo bifezi: show my home page) si sub, la home page, bagi www.google.com si dai ok.

4 răspunsuri:
| danyyyel explică:

Ms psiholoaga

| alecs871 a răspuns:

Merci si pentru mine big grin

| ioanab_2363 a răspuns:

In fereastra mozzila dai Tools, Option si se deschide o fereastra de dialog.
Se alege "Use my home page" la optiunea "When firefos starts:"
Si apoi la home page se scrie www.google.com

| onofrei89 a răspuns:

De ce nu iti istalezi Google Chrome(e la fel ca Opera doar ca are un aspect mult mai placut si iti poti pune si ce fel de fundal vrei tu la elwinking