| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc mozilla si cand deschid o noua fila nu imi da pagina de google imi da funmoods.stie cineva de ce. vreau sa imi apara tot google.multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deschizi mozilla
in coltul din stanga sus vezi scrie firefox(scris cu portocliu) click->undeva in partea dreapta a meniului deschis vezi optiuni->click->se deschide o fereastra in meniul "general" vezi mai pe la jumatate "pagina de start"-> alaturi e un spatiu unde scrii www.google.ro -> apoi dai ok... cam asta e.

| 01092007 a răspuns:

Am facut exact cum mi-ati zis dar nimic nu s-a schimbat crying

| DiannaM a răspuns:

Intri in meniu -> options -> options -> general. Unde e "Home page" tu scrie www.google.ro, la mine asa e ^_^