| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Va rog frumos, imi puteti da un cod de la Webkinz nefolosit? Codul m-il puteti trimite prin mesaj privat si un raspuns la intrebare pentru a va putea da

1 răspuns:
| Liuuu a răspuns:

Nu iti va da nimenea deroarece trebuie. numa sa iti cumperi un webkinz ca sa ai codu tau propriu costa 40 ron unu sAU 32 de ron numa daca cineva e asa fraier incat sa iti dea cont + parola. crede-ma eu am 4 webkinzi si va EXpira contul. mai bine iti faci unu de proba sau mai multe cate vrei. primesti bani si faci bani e tot cam ca asta cu cod, doar ca la asta de proba nu ai acces la concursuri si la scoaLA. bafta in cautare... sper ca ti-a folosit raspunsu. happy bye