| Alle15 a întrebat:

Buna ziua va rog din suflet visul meu din todeauna a fost sa am un animalut webkinz dar nu s-a putut crying parintii mei sunt saracii si nu au bani sa-mi ia va rog din suflet da-ti-mi si mie un cont care nu va mai trebuie sau nefolosit dabia au avut bani sa-mi bage net, va rog frumos daca ati putea face asta ar fi o bucurie mare pentru mine! daca imi dati cont de webkinz scrieti-mi userul si parola sau codul pe mesaj privat, Dumnezeu sa va bine-cuvanteze!

Răspuns Câştigător
| Winniee a răspuns:

Nu cred.
Asta e fiindca parinti taii nu vor sa-ti cumpere un animalut.
Ai calculator.Ai net?
Si nai webkinz.Nici eu. Dar nu cersesc sperand ca voi pacali pe cineva.
Acest animalut nu til iau parinti fiindca li se pare scump sau cred ca nu ai nevoie de el.
Cred ca nu ai mai mult de 11 ani asa ca nu incerca sa ma duci de nas.
Te-am salutat!

1 răspuns:
| Alle15 explică:

Va rogggg