| anonim_4396 a întrebat:

Va simtiti prost cand vi se ignora un mesaj pe Facebook insta?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cine? Oricine? Nu... normal ca nu.
Desi eu nu ignor niciun mesaj, astfel incat sa nu am o notificare necitita :3, inteleg ca este dreptul fiecaruia sa faca ce vrea. Daca nu vrea, nu citeste mesajul sau nu raspunde, nu sunt obligati sa faca asta. Asa ca nu este nicio problema.

Si zau asa... sa se mai simta cineva prost din cauza asta? Adica tot persoana respectiva? Este absurd laughing

| T0T a răspuns:

Având în vedere că foarte rar trimit mesaje la persoane care nu îmi sunt apropiate (care nu mi-ar ignora mesajele) dacă nu am un interes strict profesional/academic, da.

| J0B0MAT a răspuns:

Da, normal. E cumplit.

| Apokales a răspuns:

Nu, ca n-am de niciunele.