| xRaffy a întrebat:

De ce 90% din fete când primesc mesaje pe Facebook sau insta dau seen și ignora sa răspundă... pana și fetele urate la care am dat mesaj la fel rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cauta excelenta, nu le convine unul de seama lor sarac si omenos. Dar pune varianta asta sa zicem ca ai o casa luxoasa, o masina de atrage priviri de 100 000 euro si un servici cu un salariu de mii € pe luna. No sa te uiti la astea pe FB - cauti femei cu bani de nivelul tau

14 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bănuiesc că fete străine, nu? Aveți măcar ceva în comun despre care să aduci vorba(like-uri comune pe Facebook, etc)? Sau scrii pur și simplu "Bună. Ce faci?" așa, la toată lumea? laughing
Poate nu au fetele chef să vorbească cu străini. Dacă vrei o relație mai bine încearcă o aplicație/un site de dating, că acolo măcar sunt doar persoane interesate.

| xRaffy explică (pentru Alyra):

Am văzut cat de interesate sunt acele de pe aplicațiile de dating. Din plictiseala și-au făcut cont. Pentru ca mie nu îmi răspund niciuna.

| RAY a răspuns:

Pentru ca primesc foarte multe mesaje oriunde au profil si normal ca e enervant, mai ales ca cei care trimit mesaje prin Facebook peste 99% nu sunt baieti atragatori fizic, nu conteaza cum e la fizic toate vor partenerul perfect, am vb cu una grasa si urata ea vrea partenerul perfect fetele sunt mult mai pretențioase ca baieti pentru ca ele au multe oferte mereu in schimb noi nu avem

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Si eu sunt la fel de pretentios, este normal, nu ma pot duce cu una care nu ma atrage, le inteleg f bine. Mai bine singur decat cu cineva care nu ma atrage fizic.

| Decebal a răspuns (pentru RAY):

Fetele au mai multe oferte? De unde? Sunt o mulțime trecute de 30 de ani" inabordabile" frustrate și singure!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

I-am spus la una de pe aci sa te caute, te-a cautat?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-a cautat nici una

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În general, fiindcă sunt abordate doar de cei disperați, care nu au succes la fete nici in viata reală, si sunt înnebuniti să aibă o relație, fie ea și virtuală.

| Mosotti a răspuns:

Simplu, sunt satule doar de f...ciosi obsedati care doar de asta le apeleaza. Am vb cu fete, asa au zis "nici nu are sens sa mai raspund, blochez ca insista la ssex, toti la fel parca-s tampiti toti. Majoritatea baietilor nu sunt in stare sa discute cu o fata in afara de sex.

| OldSoul a răspuns:

Ar trebui sa vezi cam cati pretendenti are o fata in mod obisnuit, apoi o sa intelegi.
Chiar de ai fi tu al mai special in abordare, esti doar unul din multime, deci sansele sa starnesti interes sunt unele mici, atat timp cat nu excelezi ca profil, sau cat timp nu esti genul de persoana pe care l-ar cauta ea.

| gemeni6226 a răspuns:

Ce text de abordare folosesti? poate nu e buna sau nu e bine formulata.Eu raspund daca mesajul e frumos.

| Ineys a răspuns:

Poate esti mai urat ca fetele alea "urate", cine stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Mie imi este rusine sa ma uit, nu pot sa fac asa ceva, deci clar sunt curioase ce-i, sau sa scape de notificare. Conteaza cine trimite ce mesaj.

| MValentin a răspuns:

Ca pur si simplu nu sunt interesate sau au iubit sau metoda de inceput de conversatie a de aia.rolling on the floor) si iubita mea inca primeste mesaje de alea cu cf Iubitica chiar daca are poze cu noi