| StelutaDintreNori a întrebat:

Vi s-a intamplat sa doriti sa fiti de sexul opus? de ce?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Mereu mi-am dorit sa fiu baiat.De ce? Pentru ca imi place al naibii de tare perspectiva de a juca fotbal pana la epuizare, de a merge la bere cu baietii, de a merge la agatat gagici prin cluburi si de a le sopti la ureche replici mai mult sau mai putin rasuflatehee hee

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Nustraight face. De ce? Pentru ca imi convine sa fiu baiattongue

| Ana_6509 a răspuns:

Cand am dureri menstruale mereu repet acelasi lucrubig grinoamne de ce m-ai facut fata?!

| Malvina24 a răspuns:

Da! eu m-am gandit la asta! cand ma doare burtik cand sunt pe stop ma tot gandesc ca mai bine era sa fiu baiat! si de imi multe ori! eram altfel nu mai sufeream pentru baieti! Un baiat e mai ''lejer'' decat o fata! si daca eram baiat, ma purtam super cu o fata(ca stiu cum e sa te faca un baiat sa te simti prost)

| Silvia a răspuns:

Da, atunci cand sunt pe stoplaughing.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Da, Pentru ca ei nu au atatea pe cap -scurt. nu ca noi...etc etclaughing

| franck2222 a răspuns:

Asta chiar nu mi-a trecut prin cap, dar acum ca aduci vorba hai sa-ti raspund.
sincer nu.

| D A R i U t S s A a răspuns:

Da, imi doream sa fiu baiat.
Dar sunt fata si accept asta si chiar imi place.happy

| CopilRasfatzat a răspuns:

Si mie mii se mai intampla sa zic ca vreau sa fiu baiat.mai ales cand sunt pe stop rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...baietii sunt mult prea avantajati. nu e corect no talking