| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vre­odata sa va excitati doar citind ceva /prin cuvintele unei persoane(nu ma refer la sexting,ci la un context obisnuit, eventual cu apropouri subtile, dar nu sexting).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A plecat Hecăcățica eu de cine mai râd sad

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Tu chiar esti un remake al contului secundar al lui Hecate )))

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bai... da, de ce sa mint thinking

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am văzut de nenumărate ori fete care se excitau și intrau în transă începând să chicotească, să cotcodăcească ca o găină, ascultându-mă, chiar cu o conversație banală, nelegată de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Hecate nu mai e:
https://www.tpu.ro/useri/clasament-general/?s=Hecate&o=
Sper să fie bine totuşi. Adică să nu fie mai rău decât m-a făcut ea să mă simt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate. happy
De aia trebuie să avem grijă și la literatura pe care alegem să o citim.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

M-a intristat asta ca s-a retras un troll. S-a retras de pe contul principal, mai are cateva "papusi" de manevrat pe aici. Daca si-a retras contul a cam fost sub centura

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Își face ea alt cont

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, deja are cel mai probabil. Nu stiu de tine sau altii dar mi-a fost rar dat ca un personaj sa-mi fie atat de antipatic pe net, imi inspira scarba... oricare rol ar juca

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

N-a fost troll.
Nu cred că mai are alt cont.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Troll/netroll, nu exista ca persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se întoarce sigur.