| dragos9234 a întrebat:

Viata vesnica sau omniscienta?
Ce ati alege?

40 răspunsuri:
| Disharmony a răspuns:

Dacă am viaţă veşnică, am şi timp destul să aflu tot ce vreau să ştiu.

| Musique a răspuns:

Pur și simplu, o viață frumoasă și liniștită.

| answers98 a răspuns (pentru Seby90):

Dat makes some sense!
da pai eu ma gandeam la altceva (narator omniscient etc.)

| Seby90 a răspuns (pentru answers98):

Da pai, e cu dus intors. Sa spui ca naratorul este omniscient este un pleonasm, el nareaza si stie tot ce se intampla in "piesa".

| Wøodenpints a răspuns:

Viaţă veşnică. Sunt unele chestii pe care chiar nu aş vrea să le ştiu.

| dragos9234 explică (pentru Wøodenpints):

Cum ar fi...

| Decrepit a răspuns:

Cunostinta-mi da orgasm.Viata vesnica ma lasa rece.Plus,oricat s-ar spune, gandurile oamenilor nu sunt plictisitoare si mi-ar placea rolul de intrus in toata tesatura aceea, a la Dom Cobb.Hmm,oare ce-as alege?

| dragos9234 explică (pentru Decrepit):

happy
Ca de obicei.....Frumos raspuns!

Răspuns utilizator avertizat
| catalin31 a răspuns:

Omniscienta.