Voi ati zambit astazi? Iata aici cateva motive...

… iar adultii rad doar de 15 ori pe zi (in comparatie cu un copil care rade de aproape 400 de ori), iata ce va impartasim azi:

1. Laptele de hipopotam e roz.

2. Creierul uman are capacitatea de a retine tot ce experimentezi vreodata.

3. Inghetata este la origini un fel de mancare chinezeasca.

4. Apa din Antarctica este atat de rece incat nimic nu poate sa putrezeasca acolo.

5. Aligatorii pot trai pana la 100 de ani.

6. Yo-yo-ul a fost inventat ca o arma in Filipine, in secolul 16.

7. Primul mouse pentru un computer era facut din lemn.

8. O vaca produce aproape 200.000 de pahare de lapte in viata ei.

9. Veveritele uita unde si-au ascuns aproape jumatate din nuci.

10. Fiecare om si-a petrecut aproape o jumatate de ora fiind o singura celula.

11. O persoana obisnuita mananca pe parcursul vietii greutatea echivalenta a 6 elefanti.

12. Mamele din Malaezia isi apara copiii de boli spalandu-i in bere.

13. Pe parcursul vietii, oamenii merg suficient pe jos pentru a face inconjurul planetei de 5 ori.

59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,l-am scris OK, mai uită-te odată, bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am mâncat,că nu îmi e foame, nu ți-am mai văzut numele de mult, nu mă interesa cum îl scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim pentru amuzament, fiecare om ar trebui sa zambeasca la accest topic.

| MariaChrii a răspuns:

Gata! Ma mut in Malaezia laughing
Traiasca Berea\m/

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Naspa

| XxRoyalxX a răspuns:

Prima a fost amuzata resul... si nr 12 laughing)

| Akuryo a răspuns:

Cutehappy stiam si eu chestii de genu', le aveam notatelaughing, dragute nr 6, 8, 9(veveritele sunt proaste) laughing, si 11

| bunny_6472 a răspuns:

E amuzanta cea cu veveritele...laughing

| Alexitator a răspuns:

Am zambit? Nici gand.Toate lucrurile sunt adevarate.

| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Da am zambit

| Roxaanaaa a răspuns:

Si pe mine m.a facut sa zambesc pentru o zi uratalove struck

| Frumushka a răspuns:

Pe 10 nul intelegsad si saveti grija sa nu va atace cineva cun eu-eu...cicas periculaosewinking

| ILikeTheDiamonds a răspuns:

Chiar primul mouse era din lemn oricum foarte amuzant

| DrMaybe a răspuns:

Acum te intreb. de ce sunt 13 afirmatii? ironic nu?!

| loredanadevil a răspuns:

Tare nu e prea amuzant dar mi-a placut iar cea cu oglinada super

| Haruka25 a răspuns:

Testoasele pot trai pana dupa1000 de ani dupa aia umbla-n carje

| Adrish a răspuns:

Mmmm...nu prea am zimbit, dupa ce m-am certat cu boyfriendul e greeeeeuuuuuuuu! 1

| pussylove1 a răspuns:

Chiar m-a facut sa zambesc, dupa o zi grea!

| AndreiZen a răspuns:

Foarte tare seria

| ancayo a răspuns:

Pe mine nu m-a ajutat sa rad

| roua a răspuns:

V-ati intrebat ce a fost mai intai, oul sau gaina? Biblia a raspuns deja la aceasta intrebare. Conform Genezei 1:20-22, gaina a aparut inaintea oului.

| xBlueCupCakex a răspuns:

Mamele din Malaezia isi apara copiii de boli spalandu-i in bere. laughing tare faza cu bereawinking
m`a facut sa zambesc happy

| Arhanghe3l a răspuns:

Ce tare este ultima! Pe parcursul vietii, oamenii merg suficient pe jos pentru a face inconjurul planetei de 5 ori.

| izabela_5191 a răspuns:

Interessssaaaaaaaaant