| Idkidk a întrebat:

Voi ce amestecuri de mâncare ciudate aţi făcut? Eu am mâncat ceapă cu banana şi castravete.

37 răspunsuri:
| Idkidk explică (pentru Drimmero):

O continui acum pe poveste.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am mancat cand eram copila la bunici ciorba de salata verde cu bulz.Si acuma imi place. Tata manca ceai cu slanina si ceapa.

| Idkidk explică (pentru Elianna):

Wow!

| Otto2014 a răspuns:

Cand eram mic ma consideram chimist, cel mai bun experiment a fost cola cu bere cu fanta si cu oleaca de vin, m-am inbatat, deh.

| Idkidk explică (pentru Otto2014):

rolling on the floor

| Otto2014 a răspuns (pentru Idkidk):

Am aratat puta la camera, stai sa vezi ce m-a certat maica-mea, un an mai tarziu, cand a aflat.

| MistretulPufos a răspuns:

Maruntaie de cartita de Himalaya cu fudulii de harciog si carnaciori de popandau islandez