| toto27019 a întrebat:

Spanacul /mâncare de spanac îngrașă? Eu am mâncat azi mâncare de spanac și as vrea și eu sa știu dacă îngrașă sau nu, este făcut cu ceapă, ardei, bulion, puțin delikat, am mâncat la bunica. Rețeta bunicii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dana2103 a răspuns:

Nu ingrasa. Contine proteine care din contra, ridica rata metabolica

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are multe calorii

| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
Nu...