| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cu banii care va raman din salariu? Adica am strâns cativa bănuți si nu stiu ce sa fac cu ei. Sa ii investesc în ceva sau sa ii pun la saltea cum se zice.

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Mie nu-mi raman banuti deloc.
Mai bine strange-i.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cumpar frecvent scule, haine, masini sau obiecte personale (pc, laptop, telefon, etc).
Cand nu am nimic de cumparat, ii pun intr-un plic. Cand se fac mai multi bani, ma gandesc pe ce sa ii cheltuiesc.

| Justme1997 a răspuns:

I-am strans pana a venit vara si i-am tocat in concediu.

| Sofer a răspuns:

Pui de o parte si iti iei mai tarziu ce iti doreai de foarte mult timp.

| mgtow a răspuns:

Investesc in apartament apoi masina noua si revin in tara