| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ce faceti toata ziulica?

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

De la ora 05:00 sunt la servici pana la 15:20
La 15:53 cam asa sunt acasă, îmi fac ceva de mâncare, după mai apuc de curățenie
Cam pe la 18:00 termin ce am de făcut și pana la ora 01:00 stau pe telefon

| AvalohAlyn explică (pentru SilentRain):

Dormi doar 4 ore pe noapte?laughingCum rezisti?

| CdeMetal a răspuns:

Pai de la 8:00 la 13:50 la liceu, ajung acasa pe la 14:40, stau de obicei pana la 1:00 sau 2:00 noaptea pe laptop. nu fac prea multe

| mgtow a răspuns:

Munca & internet, cateodata mai vine consola in ajutor

| Pricked a răspuns:

Într-o zi bună, 49% lucruri practice și 81% chestii inutile.
Trist este că nu am greșit al doilea procent.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Înainte să vină vacanța de vară pentru c8ii, mă trezeam la 06:59, iar la 08:00 eram la școală până la vreo 13-14. Veneam acasă, mă holbam la lecții, îmi făceam temele până la 16, și după, net taică până la vreo 01:00/02:00.
Acum, majoritatea zilei mi-o pierd pe internet.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Stau pe Tpu.ro

| SilentRain a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Asa m-am obișnuit, am și zile când dorm foarte mult