| Meme10Meme a întrebat:

Voi ce o sa faceti in vacanta? Eu unul as vrea sa merg sa vizitez Coreea de Nord, voi?

30 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nici nu stiu, nu mai am planuri de vacanta de ceva timp sad

| Meme10Meme explică (pentru DoarBogdan):

Faza cu Coreea de Nord era o gluma, dar sincer as vrea sa vizitez toate obiectivele turistice din Romania. Si vreau sa calatoresc si in alte tari sa vad cum e. Am 3-4 volume de carti care arata cate 500 de locuri de vizitat. Eu cand o sa ma stabilesc financiar as vrea sa vizitez toate aceste locuri.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Meme10Meme):

Faza cu Coreea era irelevanta oricum...

Da, frumoase planuri. Iti doresc mult succes in continuare si nu uita sa te bucuri si de lucrile mici ^_^

| Meme10Meme explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc=]

| Mosotti a răspuns:

Si eu as fi vrut asta sa ma duc acolo, insa nu imi place, ca pe mine nu ma intereseaza obiectivele turistice ci viata oamenilor de acolo, sa aflu cum e in magazine, care-s salariile, preturile, sa merg cu metroul lor, autobuze, sa gust din viata cotidiana, iar asta nu prea merge, ca te obliga sa mergi pe unde vor ei.

| Meme10Meme explică (pentru Mosotti):

Poti sa mergi si la Mormantul lui Kim Ir Sen din cate stiu. Totusi, e foarte riscant sa mergi acolo...

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Mosotti):

Am intrat in magazine chinezești Mosoti aveau in Austria

Era unul care vindea numai ceasuri
Altul era numai cu fel și fel de parfume
Unul era cu mâncare asiatică dinaia care mănânci pe strada loasem un box cu orez și carne in el erau buna mâncare lor și dupia mam întrebare )))) am zis ba dacă mânca carne de pisică ca ăștia mănâncă orice și m-am dus am întrebare ce carne este era și mi-au zis de pui ))))

Asta pătisem când venisem primele luni acolo eram la început

| Mosotti a răspuns (pentru Meme10Meme):

Da-l daracu de momant, eu voiam sa fac ce am zis, nu e riscant dar m-as duce degeaba.

| Mosotti a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Aici era vb de coreea de nord.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Mosotti):

Aa

| Meme10Meme explică (pentru Mosotti):

Pai da, daca vrei sa vizitezi ceva interesant te poti duce la mormantul acelui gras[a costat 900m $]=]]]

| Mosotti a răspuns (pentru Meme10Meme):

Asa nu vreau.

| Meme10Meme explică (pentru Mosotti):

Nici eu. Cu acei bani puteau sa faca ceva mai bun.

| Freya1 a răspuns:

Fain asa,baftălaughing.
Eu probabil mai muncesc ceva la casa ca poate o termin, poate o mica vacanță de câteva zile la o stațiune, weekenduri la picnic, munca, habar nu am.

| Alverto a răspuns:

Man. din toate tăriile astea. care sunt cu zecile. tu ai ales Coreea de N? Cea mai comunistă tara din prezent. mai bine și în Africa decat in comunism. mai rău ca in comunism. Eu te avertizez, doar. poate că știi ce se întâmplă acolo, dar cunosc multe lucruri negative despre ea. și niciunl pozitiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa mori mai repede și nu ai alta idee? Cred ca îți trebuie 7 ani de facultate ca să înveți tot ce e interzis acolo. La ei sunt considerate adevărate crime lucruri pe care în celelalte tari la face toată lumea.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Adevarat,trebuie sa am grija cu ce freza merg acolo=]]]

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Am să muncesc

| Meme10Meme explică (pentru GraniniCuPiersica):

Ti-ai pierdut contul sau ce?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Meme10Meme):

Mi-l l-au Banat

| Meme10Meme explică (pentru GraniniCuPiersica):

De ce?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Meme10Meme):

Nu știu

| Meme10Meme explică (pentru GraniniCuPiersica):

Si pe cat timp? Pe veci?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Meme10Meme):

Nu știu apasă pe el afli acolo eu unul cred ca este pe veci

| Meme10Meme explică (pentru GraniniCuPiersica):

Asa am patit si eu. Nu chiar ban dar mi-am pierdut contul pe veci fara un motiv anume.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Meme10Meme):

Da

| LupusDei1993 a răspuns:

De mers poti sa mergi dar de intors nu prea

| Eisenheim a răspuns:

Mai in glumă, mai in serios, naibastiesialtceva? Naibastiecanu e bine sa mergi acolo? Naibastiecum e acolo? Naibastiecum sa vina înapoi de acolo? Naibastieca mai bine ar merge în alta parte? laughing

| Meme10Meme explică (pentru Eisenheim):

Naibastie de ce mi-am pus numele asta;-]