| dubfreeromaniasmoke a întrebat:

Cum vi se pare Coreea de Nord? As vrea sa merg acolo într-o excursie dar nu am habar cum se ajunge, proceduri, reguli, preturi etc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi o experienta foarte misto, insa probabil greu de obtinut de persoane fizice. Viza e ceva de domeniul fantasticului de obtinut

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cam cum ar fi fost Romania daca nu era inlaturat tovarasul cizmar. In principiu nu ai ce cauta acolo decat daca ai prea multi bani de aruncat aiurea. Gasesti destule vloguri de calatorie pe YT...

| RoCkKiD a răspuns:

Sincer cred ca e interesant, o sa vezi o lume ramasa in trecut. Problema e ca trebuie sa te asiguri ca te comporti frumos, altfel ai sanse sa nu te mai intorci si noi nu avem nici o moneda de schimb ca sa te aduca inapoi.

Sincer, imi pare ca daca vrei experienta asta "comunista" mai bine emrgi in Cuba.

| Yurisa a răspuns:

Vrei sa mori mai repede si nu stii cum? Recomand Coreea de Sud