| mydarkestdays a întrebat:

Voi ce părere aveţi despre muzica pe care o cânta acei indieni pe la noi prin ţară? vă place sau nu?

Răspuns Câştigător
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Me like

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| William a răspuns (pentru RoxxxHhFuck):

Banuiesc ca nici scoala nu iti prea place. Vezi sa nu mai scrii asa ca sunt cu ochii pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la țigani?

Răspuns utilizator avertizat
| William a răspuns (pentru RoxxxHhFuck):

Nu lua comentariul meu ca pe o jignire sau ca pe o amenintare. Scriind asa incalci regulamentul si poti fi sanctionata. Iti sugerezi ca de acum inainte sa scrii cat mai corect si fara prescurtati.

Răspuns utilizator avertizat
| William a răspuns (pentru RoxxxHhFuck):

Nu trebuie sa scrii corect pentru ca asa vreau eu ci pentru ca asa este regulamentul. Pe mine nu ma deranjaza cum scrii fiindca inteleg. Hai ca te las in pace nu iti mai verific raspunsurile happy.

Răspuns utilizator avertizat