| Teodoragnis a întrebat:

Voi credeti ca Miley Cyrus o sa ajunga la fel ca Britney Spears?
Eu cred ca da...

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu; fiindca fiecare om e unic; pot exista destine asemanatoare, dar nu identice.

| User a răspuns:

Da... daca te referi la chelie...

| Neah a răspuns:

Bravo! in sfarsit cineva care crede asta! nu numa ea o sa ajunga asa, ci toate vedetele astea de care auzi porcarii de la presa sau reviste...

| Agradável a răspuns:

2 drogate...

| CatMeadow a răspuns:

Te refery la faptul ca incepe sa fie din ce ince mai bitchy? ya ya...cred ca asa o sa ajunga. parerea mea.sincer imi place hannah montana nu miley cyrus.am crescut cu hannah montana si intotdeauna o sa iubesc serialu alalaughing dar miley.smiley e. ea

| cryssa a răspuns:

Mai raustraight face

| Hadley a răspuns:

Probabil... Oricum se poate schimba daca vrea inainte sa ajunga ca Britney, ideea e sa si vrea...

| Evelyna a răspuns:

Ok, ok, ok mai intai un nu! deoarece ea este o adolescenta si la varsta asta fac chestii din astea.Mai incolo cred ca dupa un an isi va da seama ca a gresit.Sunt un fan si asa va fi mereu.Pa pup:*