| ElectricChapel a întrebat:

Cine este cea mai extravaganta cantareata din America? Lady GaGa, Pink, Kesha, Rihanna, Britney Spears, Katty Perry sau Miley Cyrus? fundita

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Dupa parerea mea Lady Gaga si Pink.
Chiar sunt prea extravagante...Adica nu stiu, asta gandesc eu.
Avand in vedere ca Pink e insarcinata, a zis intr-o revista (nu dau nume) ca va fi o mama dementalaughing Interesant! Si se imbraca ambele nu stiu cum, dar prea provocator, ca sa zic asahappy. Mai ales Lady Gaga cu Alejandro!
Rihanna nu mi se pare chiar extravaganta.
Putin Britney Spears, dar parca nu intrece masua.
Katty Perry, hmm, nu stiu ce sa zic despre ea. E draguta
Si miley Cyrus, nu e extravaganta, deloc, doar asa putin in unele cazuri.

Cam aceasta este parerea mea.
Paaaawave

28 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Fiecare este extravaganta in felul ei (In afara de Miley cyrus) dar cea mai extravaganta este lady gaga.

| pwp a răspuns:

Lady Gaga love struck
cantareata mea preferata love struck

| Sconcsi? a răspuns:

1. Lady Gaga
2. Ke$ha
3. Pink
4. Miley Cyrus
5. Rihanna
6. Britney Spears
7. Katy Perry (deloc)

| mnia a răspuns:

Extravaganta prin felul in care se imbraca si referindu-ma si la incredibilele ei performante live, Lady Gaga.

| stiiix a răspuns:

Lady Gaga evident. Miley Cyrus chiar nu are ce cauta aici. Ea e wannabe wild girl. Nu'i reuseste.

| xDcreepy a răspuns:

Eu cred ca Lady Gaga este cea care exagereaza cel mai mult. (adica te imbraci in "haine" din carne si faci videoclipuri cu "Top 10 pozitii" intr-o partida incendiara). E cantareata sau actrita porno, totusi? (adevarul e ca imi plac melodiile ei dar e prea exagerata)

| ElectricChapel explică:

Parerea mea este ca GaGa si Pink sunt cele mai hot si cele mai extravagante

| Mentaaaaa a răspuns:

Rihanna!hee hee

| Mentaaaaa a răspuns:

Sorry am inteles cea mai buna...laughing Lady Gaga evidentbatting eyelashes

| melyyy a răspuns:

Inainte credeam ca lady gaga dar miley pare sa o ajunga!

| Sorin_4540 a răspuns:

Rihanna

| MaraSM a răspuns:

Cea mai extravaganata cred ca este Lady Gaga si oricine si-ar da seama numai dupa costumatiile sale desprinse parca din filme de halloween. Apoi ar urma Pink (sincera sa fiu la cat e de "dusa cu pluta" nu m-ar mai mira nk din partea ei.
Ar urma Rihanna si Briteny Sperars deoarece si lor le cam lipseste un mic "surub" mai ales dupa ce Britney s-a ras in cap, iar Rihanna si-a luat bataie si etc.
Ar urma Ke$ha care nu mi se pare prea extravaganta ci doar putin mai simpla, mai la obiect si cu gandul ca poate invinge pe oricine. Miley, la prima vedere ar fi un mic ingeras nevinovat, dar se ascund mai multe sub chipul ei (nevoia de a incerca "droguri", de a se da mai mare, de a parea mai mare, de a face chestii pe care nu cred ca o vedeta care isi respecta fanii ar fcae ca ea).
Katty Perry este doar putin mai dusa dar e destul de bine cum este, adica nu iese in fata decat cu vocea si amuzamentul de care da dovada uneori. Deci Lady Gaga

| Loly a răspuns:

Gaga, Britney si Miley

| yoo23 a răspuns:

Gaga

| kynleiii a răspuns:

Rihanna, katty Perry
pup
ti-e care iti plac?

| Jenn002 a răspuns:

Eu cred ca Pink dar imi place foarte mult cum canta!

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Gaga tongue

| zizi000 a răspuns:

Lady gaga cu sigurantalaughing

| A_7901 a răspuns:

Lady Gaga! Nu stiu de unde sa o iau... e limita dintre vulgar si extravagant.

| AnneeQ a răspuns:

Lady Gaga happy

| Cristina_7735 a răspuns:

Dupa parerea mea este Lady `Gaga` :]

| babydolldeea a răspuns:

Extravaganta mmmm poate rihanna sau lady gaga lady gaga e mai mult nebuna dar dupa toate costumele ei as putea zice ca e si extravaganta eu votez gaga laughing

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Printre primele:Lady Gaga, Kesha, Pink.Asta cred eu.

| Anablondyi a răspuns:

Lady GAga cu siguranta laughingdar mai incearca si kesha ceva nou iar pink ii fata de gasca si rihanna incepe sa o ia raznalaughing) mie imi plac toate cele mentionate :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus si Rihanna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady GaGa

| anonim_9012 a răspuns:

Lagy Gaga, fara nici o indoiala!

| Adinamaria a răspuns:

Fara indoiala Lada Gaga!