| JetBlueJet a întrebat:

Voi cum credeti ca va arata planeta Terra peste alti 4, 57 miliarde de ani?
-Ape, vegetatie, poluare, tehnologie etc..-

34 răspunsuri:
| Mary1112199 a răspuns:

Soarele va fi o giganta rosie si apoi o pitica alba, deci practic mercur si venus vor arde iar Pamîntul va fi supra incalzit

| RainmakerX a răspuns:

No offence dar pana atunci o sa se duca de rapa planeta asta si o sa ne mutam pe Marte rolling on the floor

| milkie a răspuns:

La cat de poluat este pamantul acum, pun pariu ca in cateva miliarde de ani o sa fie apocalipsa.
Nu mai avem tehnologie, pamantul duhneste si sunt cadavre peste tot.

Bonus: zombie.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nici soarele n-ar mai supravietui peste alti 4, 57 miliarde de ani.noi probabil ne vom muta in alt sistem solar sau am disparea din cauza unei apocalipse.
4, 57 miliarde? wtf.este greu sa-ti imaginezi cum vom fi si peste 100 de ani, dar 4, 57 miliarde...