| JetBlueJet a întrebat:

Voi cum credeti ca va arata planeta Terra peste alti 4, 57 miliarde de ani?
-Ape, vegetatie, poluare, tehnologie etc..-

34 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

S-ar putea sa fie alta civilizatie in locu ei

| ToKen a răspuns:

Plata si plina de furnici.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sper sa vina Apocalipsa pana atunci.

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Speri laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Dar tu cum vezi?

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

*Cred ca jumate din populatie va disparea pe luna (sau orice alta planeta) sau vor ramane doar savantii si oamenii destepti si foarte puternici
*Poate se va inventa si calatoria in timp
*Majoritatea lucrurilor vor pluti, si vor aparea tot felul de tehnologi tongue
*Si cred ca vor fi si mai multe catastrofe, mda deci oricum as da-o ajung tot la Apocalipsa big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Prea multe filme laughing Prea mult spatiu... Multe se pot intampla si la noi pe Pamant.

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Mi s-a mai spus chestia asta cu filmele laughing
Mai am multe idei big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Pai ia sa vezi si Zeii Egiptului big grin

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

O sa ma uit...o sa ma uit(cu siguranta)
LoL, si eu care am vrut sa il vad inainte sa apara laughing (Ca tot apareau publicitati d-alea)

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Te controleaza mass-media? laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Nici chiar asa xD

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Stiu ca esti puternica si le rezisti.

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

batting eyelashes Tu stai mereu pe TPU?

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu chiar. De ce zici asta? laughing
Doar ca din moment ce am putin timp liber, nu stau pe facebook sau ceva...
Adica, folosesc doar mess ul de fb sa vorbesc laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Spun asta ca mereu cand pun vreo intrebare esti primul care raspunde (sau rare ori printre primii, in loc de primul) sau uneori ma uit sa vad daca esti online si esti xD kiss

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

O... ma simt spionat happy
Si... coincidenta laughing
Stai ca te adaug eu si pe fb...

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Eu iti stiu facebook-ul tau laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Acum chiar ma simt spionat laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Sper intr-o lume mai buna din toate punctele de vedere!
Oameni mai buni, mai toleranti, mai grijulii si atenti la tot ce se intampla cu ei si in jurul lor.
Dar intr-un interval mai scurt de cateva sute de ani.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Sper sa nu par... rau. Dar, nu cred ca se poate face asa ceva. Din ce vad eu, lumea tot spre rau tinde.

| RainmakerX a răspuns:

No offence dar pana atunci o sa se duca de rapa planeta asta si o sa ne mutam pe Marte rolling on the floor

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nici soarele n-ar mai supravietui peste alti 4, 57 miliarde de ani.noi probabil ne vom muta in alt sistem solar sau am disparea din cauza unei apocalipse.
4, 57 miliarde? wtf.este greu sa-ti imaginezi cum vom fi si peste 100 de ani, dar 4, 57 miliarde...

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu cred ca va mai exista planeta peste atata timp. De cat timp exista oamenii si uite deja cat am nenorocit planeta.

| alexandrualind a răspuns:

Soarele va fi o giganta rosie, Mercur si Venus sunt planete interne si atunci cand soarele se face o giganta rosie le va absorbi pe cele 2 si pamantul va fi prima planeta de la soare!
Nu o sa mai avem apa si nimica.Ca pe Mercur va arata.Am citit!

| syd a răspuns:

Sunt curios daca specia noastra va trece de secolul XXI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 4 miliarde de ani? Care planeta!?

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

Am scris ca Terra, daca tu nu ai vazut asta-i alta parte

| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Daca ai detecta ironia situatiei chiar te-ai intrista...

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

:3

| milkie a răspuns:

La cat de poluat este pamantul acum, pun pariu ca in cateva miliarde de ani o sa fie apocalipsa.
Nu mai avem tehnologie, pamantul duhneste si sunt cadavre peste tot.

Bonus: zombie.

| Mary1112199 a răspuns:

Planeta noastra, mai concret atmosfera va fi imbibata cu CO2 si respectiv, acest gaz pastrind caldura, va avea loc "efectul de sera". Terra se va asemana cu planeta Venus la ora curenta. Temperatura aerului atmosferic va creste, astfel incit razele solare vor fi captate si nu reflectate de suprafata solului. Viata va disparea complet pentru ca apa se va vaporiza. Dar pina atunci va fi posibila calatoria in viitor si in cosmos. Petrolul va fi transportat de pe satelitii naturali ai planetei Jupiter. Statura oamenilor nu va depasi 160 cm din cauza suprapopulatiei. Padurile vor fi defrisate. Valorile spirituale precum cei 7 ani de acasa, dragostea, respectul etc. Vor disparea complet. Mai in scurt nimic bun in viitor daca continuam in acest tempou sa distrugem mediul inconjurator.

| Mary1112199 a răspuns:

Soarele va fi o giganta rosie si apoi o pitica alba, deci practic mercur si venus vor arde iar Pamîntul va fi supra incalzit