| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca va arata planeta in viitor?

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Planeta asta nu prea are viitor...

| FoarteLetargic a răspuns:

Desi ne ''mancam'' planeta pe zi ce trece, ea o sa existe mult timp de acum incolo. Cat despre tehnologie, ea o sa fie din ce in ce mai avansata pana o sa ne faca sa zburam. Acesta este raspunsul omului la orice problema : tehnologia.

| Inferno a răspuns:

Planeta Pamant nu va mai exista, dar componentele din care este formata vor continua sa exista in Univers.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Daca va mai arata cumva...

| Elektro a răspuns:

Lafel ca acum

| ℓDℓ a răspuns:

Rasa!

| boris6288 a răspuns:

Intr-o suta de ani nu se schimba mare lucru in admosfera doar tehnologii din ce in ce mai noi