| MihaiAndrei666 a întrebat:

Voi cum va comportati cand va place de o persoana?
Cum ii aratati?

42 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Probabil eram in stare de ebrietate, probabil daca te jigneam era mai ok

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

E nașpa când te prinde cineva cu minciunica?

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Ma aveai alt username, plus ca tu crezi eu memorez totul, mai lipsea sa spui ca vezi doamne te am lasat gravida laughing eu ce vina am ca uni din voi sunteti autisti si nu faceti diferenta dintre ceva serios vs sarcasm

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Îmi place cum te ataci când ești încolțit laughing.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

încolțit de cine, nici macar nu existi, existi ca iti dau importanta

| SilentRain a răspuns:

Nu știu... mie nu-mi place de nimeni niciodată

| OldSoul a răspuns:

Nu ma comport diferit fata de persoanele care-mi plac.
Sunt cu ele exact cum sunt si cu alte persoane.

| Frank51 a răspuns:

Ii fac complimente reale, o ajut financiar, emotional, social, ii sunt un prieten de incredere, si toate astea evident daca persoana merita.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Îi dedic o melodie. Dacă nu se prinde, găsesc pe altcineva laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Ii zambesc, ii raspund la salut daca ma saluta. Fac conversatie daca ma intreba ceva... astept evident, ca baiatul sa faca primul pas, indiferent cat de mult ilplac.