| Hdhdj a întrebat:

Voi vă mai faceti majoratul anul acesta? Si daca da, cum vreti sa petreceți?

2 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Nu cred ca e momentul de petreceri in acest an. Mai rabda si tu.

| PainTech a răspuns:

Am facut majoratul anul trecut cu 6 prieteni apropiati. Oricum nu voiam petrecere mare cu zeci de persoane, voiam ceva restrans cu prietenii care stiu ca sunt prieteni.

Chiar daca am fortat putin restrictiile, nu cred ca a fost un lucru rau, oricum ne intalneam si daca nu sarbatoream majoratul. Din punct de vedere sanitar nu era mare diferenta.

Si nu cred ca era cazul sa aman un an o intalnire cu 6 persoane. Anul viitor (adica acesta) probabil nu mai eram toti pe aici, iar majoratul e odata in viata.

=============================
Acum depinde ce asteptari ai.
Pune in balanta riscul si vezi care ar fi cea mai buna decizie pentru tine...