| anonim_4396 a întrebat:

Voua la ce varsta va venit ciclul? Cum ati reactionat? Unde ati avut primul ciclu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt prea batrana ca sa-mi amintesc varsta, am alzheimer... iau si pastile, deci nu stiu.

Am inceput sa topai si sa strig : " iupiiiii mi-a veniiiit, mi-aaaa veniiiiit! love struck "

Pe canapeaua lu' frate-meu, ma uitam la emisiunea "Next" de pe MTV, mama ce bunaciune era atunci... ce vremuri de mult apuse day dreaming

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

13-14 ani, eram acasă, știam deja ce se va întâmpla, mama mea deja mă pusese în temă.