| Superstar112 a întrebat:

La ce varsta v-a venit primul ciclu mentrual?

Cum a fost?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Stresanta a răspuns:

1.Pai mi-a venit la 13 ani si tin minte ca plangeam ca prietenelor mele le venise si mie nu, iar dupa ce am vazut ce naspa e... Sa nu iti doresti sa iti vina repede.

2.Pai cum sa fie, la inceput mi se parea ciudat si putin incomoda situatia, dar cu timpul te obisnuiesti.

3 răspunsuri:
| iLoveMusic01 a răspuns:

Hei! La 10 ani..pai eu chiar mi-am dorit sa se intample laughing Acum regret fiindca este o perioada destul de dificila..adica trebuie sa ai o igiena perfecta, iti apar dureri de sani, se spate, de burta. In general dureaza intre 3 si 7 zile. La inceput s-ar putea sa ai intarzieri deoarece corpul tau abia se acomodeaza. Funda?

| Carmen100 a răspuns:

La 12 ani si 10 luni.
M'a tinut sapte zile si a fost cam naspa ca mama nu era acasa si nu avem nici absorbante, iar la magazin imi era rusine sa merg. Asa ca am trait cu vata sad

| SammiSchüler a răspuns:

Dafuq, de ce ai vrea sa stii asta? straight face