| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau descrieri pentru a-mi edita poze si sa pun descrieri dar nu stiu ce ...As vrea niste descrieri despre iubire, distractie si prietenie... Dau Funda! va multumesc!

2 răspunsuri:
| Roxx_2428 a răspuns:

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme tot as glumi! pentru ca stii viata e grea si lumea e rea cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa?!

Am pornit la drum pur precum lumina Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima

invat sa plang fara lacrimi, sa admir cu maska indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

Le pui conditzii, la toti care t vor
Uita-te dar nu atinge, si uite-asa tu ii omori
Fermecator, ai un zambet criminal
Si fundu' ala ar trebui sa fie ILEGAl
Este extraordinar mersu' ala intepat
Iese din normal mersu' ala elegant
Stii prea bine, la tot ce ma refer
Graviteaza toti in juru tau fara vreun reper
Ash vrea sa-ti cer, sincer un autograf
Semneaza, Domnïshoara care te-a dat peste cap!

totul trece asa se spune dar nimic nu trece fara sa lase urme`!

Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere.

Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Sh Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!

Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa

Sch|mBa` tot RaUl |n B|ne, ch` Sh eO` m`Am Sch|mBat Pt. Tn

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!love struck

Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa

As fi vrut sa te pastrez in inima nu ma meritai iubire uita`ma!;-j

"lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea! day dreaming

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!

Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu, mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?""

si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"

when I close my eyes I can see. the spotlights are bright on you and me

15 ani, te plimbai pe role seara toti se uitau mirati la cum te dezbraca vara ca erai tot ce esti si acum doar ca putin mai mica, fara pic de experienta dar si fara pic de frica.

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni.

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine love struck

SenZatsSia`e uniCaa`, do0za dE risSc e miCca`. ViCiul meu impliCaa`doar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`love struck

nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.love struck

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x

Te Iußësc

Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` love struck

Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu

Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine

Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami

Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

"• N`ai sa poti pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •"

Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

Noi 2 ne intelegem asa de bine.Deoarece Iubim Acelasi Lucru.Adica Pe Mnlaughing

N`am stiut ca ferikirea nu se cumpara.cu toate ca am vrthappy

E greu cum sa nu fie?! cand pentru cei my multi cunoscutzi viata`i doar o tragedie?!
si mie Si tie ti s`a intamplath la fel`! Ingeru`nostru pazitor cred ca doarme pe el

Il vrei acum`langa tne.fiindca e golanu taw`! acum`numy conteaza dk e bun sau raw!

Secc`! My sec ca orice vin. E ca poate acum`te tzin de mana.si peste un an sau my putin.Ne trezim ca nu my stim.De fapt cum`sa ne ocolim`!

Suntem actori pe o scena dominata de vise, unde sentimentele bune sunt interzise!

funditaaaa?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost acolo cand ai iubit si am fost acolo cand ai suferit. pe plaja goalaa cantaam fericiti. de ziuaa ta laa maree.` la rasarit.`batting eyelashes