| lc13cm3 a întrebat:

Vreau sa învăț rusa si am gasit si un site de pe care pot invata..doar ca trebuie sa invat si cum sa scriu de mana. Deci unde as putea sa vad si cum se scrie de mana? Dar sa fie scrisul mai clar gen cum scrie intr-o carte de clasa I când înveți sa scri de mana. Sper ca ati inteles ce vreau sa zic, nu stiu cum sa explic altfel.

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Ai jucat dota? cyka. bleyk suka. nu ştiu dacă am scris corectlaughing dar încearcălaughing)

| ubox7007 a răspuns:

Pai cauta pe wiki alfabetul rusesc si apoi cauta alfabetul rusesc de mana, incearca sa scrii, apoi inveti cuvinte si dupa te uiti la vloggeri rusi si iti dai drumul, ca la engleza... numai ca aici trebuie sa inveti si alfabetul