| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să merg la o cabană.
Numai dacă ar exista un user care să se priceapă la aşa ceva...mă poate ajuta cineva cu o recomandare?

Later edit: Şi îmi spune şi ceva activităţi de făcut acolo? Nu vreau să ne plictisim.

Later edit of the later edit:...nu se face sex la cabana mea.

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

What Happens in Vegas, stays in Vegas, cred că ai încurcat puţin...
Totuşi, ce idei bune ai, mergi? smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru syd):

Tu te ocupi de muzică, mulţumim.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e o invitație? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Vrei să fie una?
Ţi-am spus deja că eu fac regulile acolo, o să jucaţi după cum cânt eu. Şi, ah, ce bine cânt laughing.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta a fost o invitatie indirecta?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi zi că cânți și la flaut că morrr laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru syd):

O să fie plictisitor dacă nici pe tine nu putem să ne bazăm. Da, a fost.
Uite câte chestii sexuale se petrec în cabana mea de fără sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu straight face
Tu ştii?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici vorbă, dar la cabana ta, orice e posibil.

| MrLucas a răspuns:

Verginica e userul de care ai nevoie, crede-ma! Te poate ajuta cu tehnici de abordare a femeii fara sutien.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt luat de altii din pacate

| Divy a răspuns:

Totuși de ce vrei să mergi la cabană?
Dacă e vorba de sex nu mă bag și așa e plin de doritori ca la reduceri

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa fie bautura, muzica buna, dansati, ziceti bancuri. jucati jocuri, faceti tot ce va convine si va face placere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MrLucas):

Pentru el e întrebarea laughing.
Dar se pare că îşi ţine secretele bine ascunse sad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce propuneri ai...mai bine stai acasă.
Vin eu la tine şi jucăm remi şi bem vin fiert ca în zilele bune laughing.

| mont a răspuns:

De facut sunt multe, party, farse, jocuri de grup, facebook. Cu recomandare depinde in ce zona.

P.s. Mi-ai facut dor si mie de mers la cabane