| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scriu dedicatii in albume, ceva modele aveti?

14 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Nu am un model anume, mai ales ca nu am scris dedicatii in albume, noi la sf liceului am preferat sa bem baniihee hee
dar cred ca as fi scris ceva simbolic pentru fiecare
de ex:
as putea sa iti scriu multe, sa spun ca ai fost cea mai buna colega si sufletul clasei, insa nu are rost sa te mintbatting eyelashes insa o sa-mi amintesc toata viata cum stateai tu in prima banca si vorbeai numai pentru tine, te auzeam ca pe un chitatit de acolo din coltul tau happy
am scris asta asa, fara aluzie la vreun coleg, nu am inspiratie prea mare e ora 9 fata 3 minutehee hee
bafta!

| anonim a răspuns:

Modele de albume? nu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tre` sa fie ceva sincer ...sa iti spui punctu de vedere despre persoana respectiva..eu pe colegii mei nu i am lasat sa imi scrie versuri de pe google.

| afrodita17 a răspuns:

Cunosc pe cineva care si-a sacrificat o carte de poezii...si la fiecare poza din album a lipit cateva versuri decupate din carte...desi a fost ceva simplu... a reusit sa scoata multe zambete si felicitari...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa crezi in muzicaa ta sa canti din suflet pentru noi toti cei care ascultam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dedicatzie speciala:
Asta este pentru badarani, tzarani cu chiloti Armani
Asta este pentru toate curvele care vor doar banii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pentru dedicatii de album poti scrie si citate ''celebre''... parerea meaaa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie doar adevarul minciuna nu ajuta pe nimeni trebuie doar sa
scrii ceea ce simti ca trebuie eu in felul acesta procedez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haha

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cateva citate pentru albumele de absolvire puteti gasi aici http://albume-absolventi.ro/dedicatii.php

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva simplu si sincer

| dada2012 a răspuns:

# Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. Mark Twain

# Nu meritã sã plângi pentru nimeni, iar cei care meritã nu te vor face sã plângi. Gabriel Jose Garcia Marquez

# Cel care domneste in interiorul sau si isi stapaneste pasiunile, are dorinte si temeri este mai mult decat un rege. John Milton

# Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. Langston Hughes

# Cand esti multumit sa fii pur si simplu tu insuti si sa nu te compari cu ceilalti, toti te vor respecta. Lao-Tzu

# Mintea are exact aceeasi putere ca si mainile; nu indeajuns cat sa cuprinda lumea dar dejuns cat sa o schimbe. Colin Wilson

# Nu înceta niciodatã sã zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie cine se poate îndrãgosti de zâmbetul tãu. Gabriel Jose Garcia Marquez

# Controleaza-ti pasiunile caci altfel se vor razbuna pe tine. Epictetus

# Pentru a realiza lucruri mari trebuie sa si visam, nu numai sa facem; trebuie sa si credem, nu numai sa planuim. Anatole France

# Suntem ceea ce gandim. Tot ceea ce suntem ia nastere din gandurile noastre. Cu gandurile noastre construim lumea. Buddha

# Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o. Henry David Thoreau

# Vor exista mereu oameni care te vor rãni, asa cã trebuie sã-ti pãstrezi încrederea si doar sã ai mai multã grijã în cine ai încredere si a doua oarã. Gabriel Jose Garcia Marquez

# Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci cand sunt cu tine. Gabriel Jose Garcia Marquez

Nici un lucru important nu a fost vreodata realizat fara pasiune. G. W. F. Hegel

# Viata este o serie de experienþe, fiecare dintre ele ne face mai mari, chiar dacã uneori este greu sã ne dãm seama de asta. Henry Ford

# Daca judeci oamenii nu vei mai avea timp sa ii iubesti. Mother Theresa

# Oamenii aleg drumuri diferite in cautarea realizarii si a fericirii. Daca nu sunt pe drumul tau nu inseamna ca s-au pierdut. H. Jackson Brown, Jr.

# Trebuie sa avem grija sa nu facem din intelectul nostru Dumnezeul nostru; are, bineinteles, muschi puternici, dar ii lipseste personalitatea. Albert Einstein

# In viata trebuie sa alegi intre a castiga bani sau a-i cheltui; n-ai timp sa le faci pe amandoua. Edouard Bourdet

# Cand o usa a fericirii se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa ca nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi

| dada2012 a răspuns:

Ceva din inima EX:

# Nu meritã sã plângi pentru nimeni, iar cei care meritã nu te vor face sã plângi.