| andreeanegrucamy a întrebat:

Ajutor! Sunt clasa a 8a si trebuie sa le scriu colegilor mei in albume si nu stiu ce! As dori cateva dedicatii! Ajutati-ma va rog! Acord funda! happy

Răspuns Câştigător
| Miihaelaaa a răspuns:

E greu cind nu ai prieteni adevarati,
E greu cind ei nu-ti sunt ca niste frati
Prieten iti poate fi oricare
Dar adevarati, putini oameni ii are
Multi se gindesc ca un prieten adevarat
Este acela care odata te-a ajutat
Nu este acela care te-a ridicat
Ci acela care nu te-a uitat
Am inteles asta tocmai azi
Ca prietenul adevarat TE Lasa Sa CAZI!

3 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Ceva sincer, ceva haios ca o sa ramana amintire....Eu l-am gasit acum dupa 6ani si am ras ceva la mesajele alea si la ce amintiri imi starneau

| andri22 a răspuns:

Si oricat ar fi de greu prietenii sunt cu tine si la bine si la greu, si prin tot ceea ce am trecut impreuna ne vom ajuta mereu.
prieteni dragi cu drag va multumesc, ca ati fost alaturi de mine cand am avut probleme astias prieteni nu dusmani

| AlexaAlexandra11 a răspuns:

Buna scumpo, cred ca ar trebui sa scrii ceva ce iti aminteste de acel/acea coleg/a. De exempluu, e am primit de Craciun o felicitare de la o fata cu un mesaj care amintea la toti colegii o chestie facuta de mine, una comica pentru a`i face ora mai distractiva.
Incearca si tu ceva de genu`.
Multa bafta! happy