| anuk a întrebat:

Vrem sa punem bani toate fetele din clasa si sa le cumparam baietilor o mica atentie de 1 martie. Nu am vrea sa le cumparam un tort, ci ceva care sa le ramana amintire. Imi puteti da cateva idei, ce sa le luam?

2 răspunsuri:
| NomolosanuDragos a răspuns:

Pai,intai,fiecare dintre voi sa vorbeasca cu fiecare.Si,cat mai discret, aveti grija sa nu-si dea seama de ce se intampla.Adica,lui cutare ii plac mingile de fotbal, luatii o minge de fotbal.Sau daca nu merge, dati-le fiecarora cate un pupic. Sper ca v-am ajutat

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Încearcă niște brelocuri smechere (cu busola, termometru, ceas), o sa le placa garantat! FUNDITA?