| Lavv97 a întrebat:

Eu si colegele mele am decis sa punem bani si sa le cumparam ceva baietilor pentru 1 martie, insa nu prea stim ce.Ne puteti ajuta cu o ideehappy? Funda:*.

1 răspuns:
| smileforme01 a răspuns:

Si noi le cumparam baietilor cadouri dar nu de 1 martie ci de 14 sau 24 februarie si trageam biletele sa vedem care cu care apucalaughing nici noi nu stiam ce sa le luamlaughing noi le luam ori brelocuri cu initialele lor sau modelino dinalea cu fainalaughing sper ca ti-am dat vreo idee!;*