| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-a facut virusul chinezesc sa realizati despre semenii vostri?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
7 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Ca sunt mai multi analfabeti care se cred medici decat credeam eu ca exista.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-a făcut să realizez că semenii mei nu sunt pregătiți pentru întâlnirea cu extratereștrii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca toți suntem egali, ca acest virus nu iartă pe nimeni, ci doar selecția naturala.

| Ofiintă a răspuns:

Tot ceea ce știam deja. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ofiintă):

­poti fii mai explicita?

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

Voiam să spun faptul că această mascaradă nu m-a determinat să văd oamenii altfel, asta pentru că cunoașteam deja minusurile acestora.