| Ukaya a întrebat:

De ce nu sunt niste oameni desemnati sa covinga oameni pe strada sa se vaccineze? Eu as vaccina zilnic cel putin 10-20 persoane daca mi-ar da dreptul ca as sti sa conving

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
10 răspunsuri:
| NiiEggaaaa a răspuns:

Ca sa le bage 5g mai repede aia

| Celcestietot a răspuns:

Ca sa intrebi tu aici.

| 0VolkSWaGeN1 a răspuns (pentru NiiEggaaaa):

Ce legătură are 5G-ul cu vaccinul?

| cfrtobias a răspuns (pentru NiiEggaaaa):

Am auzit pe Facebook ca baga paraziti in vaccin laughing ca si in masca mai demult, e adevarat ce zici?

| FreddieM a răspuns:

Nu este ilegal sa deschizi mintea oamenilor. Și nu trebuie sa fii desemnat de vreo autoritate, ai acest drept ca simplu cetățean.
Cheers

| dinozaurulajutator a răspuns:

Pentru că este alegerea fiecăruia daca dorește să se vaccineze sau nu

| peanut003 a răspuns:

Deja suntem fortati sa ne vaccinam ..nu stiu in ce lume traiesti tu de crezi ca asa ceva ar fi o idee buna

| MariaEElena0505 a răspuns:

Haha. Convinge-l pe tata. Am încercat sa-l conving timp de 2 ani și tot degeaba.
Oamenii nu au timp pe strada sa asculte de ce este bine sa se vaccineze. Ar trebui sa se discute și despre fake news…

| gratargratar a răspuns:

Pai, ia sa vedem, ce ai spune ca sa ma convingi... ca si vaccinat ma pot infecta, dar ca as face simptome mai usoare? Altceva mai ai?

| roty78 a răspuns:

Sigur pe mine nu mă convingi
pe site-urile celor care produc vacc... scrie poate provoca decesul în unele cazuri
Nimic nu mai contează
Dacă mor, mor de-o moarte buna chiar dacă e provocată de o boală decât să mă sinucid cu prosti