| Laurentziu1234 a întrebat:

Unde gasesc masti 50 de bucati in Bucuresti? Nu am chef să-mi comand de pe net. Am vazut la Mega Image dar doar 30 de bucăți

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
10 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Eu am gasit la Kaufland cu 20 de lei cutia.

| gabicoo a răspuns:

Altex.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! La farmacia tei. Gasesti romask la 16 lei 50 de bucati.

| Meme10Meme a răspuns:

Ce faci cu atâtea măști? rolling on the floor

| yungandreigawd a răspuns (pentru Meme10Meme):

Provizii pentru toamna, daca incepem iar sa purtam mastile.

| Meme10Meme a răspuns (pentru yungandreigawd):

Nu cred, s-a terminat cu pandemia

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Meme10Meme):

UNDE ai auzit asta?
la radio-sant?
compania de vaccinare este in plina desfasurare! faptul ca s-a reuntat la unele restrictii, nu insemna ca pandemia s-a terminat!

| Meme10Meme a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cazurile au scăzut semnificativ. Nu o sa mai prindă virusul asta anul 2022

| Nouvel a răspuns:

Auchan, Kaufland, Carefour... cel putin la mine. Dar sunt aprovizionate la fel.

| DascaluIoan a răspuns:

Ia-ți 2 pachete de 30 de măști și aruncă 10 din ele dacă vrei neapărat 50.