| jedi_8834 a întrebat:

caut un produs garnier pure 3 in 1 si nu il gasesc nicaieri...
Ultima oara l-am achizitionat dintr-un magazin mega-image dar acum e de negasit...am fost in 10-15 magazine mega-image+vreo 20 de farmacii si n-am avut noroc.
Stie cineva unde gasesc acest produs in Bucuresti?
si sa-mi lase si o adresa.
Multumesc anticipat+dau funda daca raspunsul ma ajut sa-l gasesc.
(nu imi spuneti sa comand produsu online pentru ca taxele postale fac cat produsu in sine aproape)

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu sunt mare fana a acestu produ, il gasesti in orice Carrefoure